SOENGUÜRITUSED & KOOLITUSED
SOENGURINGID

Noorte Soengu- ja Meigikool

Soenguring on 2018/2019 õppeaastast tegutsev soengu- ja punumisalased teadmisi andev huviring 1.-6. klassi õpilastele. Soenguringi juhendaja Merle Tensing on juuksuri haridusega soengumaailma armastav õpetaja. Soenguringides on tema käe all soengu tegemise oskusi õppinud üle 250 noore.

Täname kõiki õpilasi ja lapsevanemaid meile antud usalduse, toreda koostöö ja innustava tagasiside eest!

SOENGURINGID

Usume, et kõik lapsed on võimelised juba väikesest peale ise lõbusaid punutisi ning vahvaid soenguid tegema, neile tuleb selleks vaid võimalus anda.

Soenguringis tegutsevad õpilased toetavas, loovas, igaühe eripära tunnustavas, tagasisiderikkas õpikeskkonnas. Igale õppijale saab osaks rõõm loodust, eduelamus ja vigadest õppimise positiivne kogemus.

Meie poolt juhendatavad grupid koosnevad kuni 8 noorest, et igaüks saaks maksimaalselt tähelepanu oma oskuste arendamiseks. Osalejale on ringis kasutada statiivil LIMAGE naturaalsete juustega õppepea ja vajalikud õppevahendid.

Igal kohtumisel teeme tutvust põneva soengutehnikaga. Alustame punutiste ABC-st ja liigume keerulisemate soengute poole.

Õpilase ringi registreerimiseks kirjutage palun merle@juuksekunst.ee

2023/2024 tunniplaan
Esmaspäev
kl. 13.40-14.25 Kesklinna kool ruum A116
Teisipäev
kl. 14.05-14.50 Karlova kool ruum S205
Kolmapäev
kl. 13.50-14.35 Forseliuse kool Tähe 101, muusika klass II korrus
Neljapäev
kl. 13.25-14.10 M.R.K kool ruum 206
kl. 14.20-15.05 M.R.K kool

OSALUSTASU

Noorte Soengu- ja Meigikooli soenguringi kuutasu on 29€, mille palume tasuda iga kuu 15. kuupäevaks. Arve esitatakse jooksva kuu eest ette iga kuu alguses (8. kuupäevaks). Kuutasu tuleb tasuda igas kuus ja see ei sõltu lapse tegelikust osalemisest tundides.

Täiesti mõistetav on, kui lapsel tekivad uued harrastused või mõnel teisel põhjusel ei ole võimalik ringis enam käia. Lapse ringist lahkumisest andke juhendajale palun teada e-posti teel, märkides ära osaleja nime ning ringist lahkumise kuupäeva. Avaldusele järgnevast kuust teile arvet ei esitata ning osaluskoht on vabastatud uuele lapsele.

Noorte Soengu- ja Meigikool tegevuste hulka kuuluvad huvi- ja vabaajategevused täiskasvanutele ja noortele, millega ei kaasne tulumaksu tagastust.


SOENGUÜRITUSED & KOOLITUSED
SOENGURINGID