SOENGUÜRITUSED & KOOLITUSED
SOENGURINGID

Tere tulemast!

MINU NIMI ON MERLE

Aitäh, et oled siin!
Minu suureks sooviks on tutvustada lastele ja noortele juuksekunsti võlumaailma.

Lõpetasin 2004. aastal Tartu Kutsehariduskeskuses juuksuri eriala ja tegin vahvaid punutisi ja põnevaid soenguid peaaegu 14 aastat. Aastal 2019 tundsin, et on õige hetk kõiki soengu tegemisega seotud saladusi ka soenguhuviliste lastega jagada.

Soovisin õpilastele pakkuda midagi täiesti uut ja põnevat ning sellest mõttest saigi alguse soenguringi idee. Esimesed ringid toimusid koostöös Tartu Mart Reiniku kooliga juba 2019. aasta mais. Tänaseks on huviring soenguringis soengu tegemise oskusi õppinud juba üle 200 noore.

Ka minu isiklik õppimise teekond jätkub pidevalt. Olles noorte juhendamise ja õpetamisega pea aasta aega kokku puutunud mõistsin, et ainult omandatud juuksuri kutsetunnistusest ja kirest valdkonna vastu ei piisa, et õppijate arengut ja õppimist paremal võimalikul moel toetada. Olen veendunud, et kõigil lastega töötavatel inimestel peaksid olema ka pedagoogilised teadmised.

Tänaseks on minust saanud Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi kutseõpetaja bakalaureuseõppe 3. aasta üliõpilane. Osalen rõõmuga erinevates haridusvaldkonnaga seotud projektides ja käin "Tagasi kooli" projekti raames külalisõpetajana tunde andmas.
Ootan ka sind meie põnevatest tegevustest osa saama!

Koolitused

Soenguüritused

Soenguringid


SOENGUÜRITUSED & KOOLITUSED
SOENGURINGID